Ochranné pásma zdrojov vôd

Zaskočilo Vás zistenie o existencii ochranných pásiem zdrojov vody? Obmedzuje to povolenie Vášho zámeru? Potrebujete získať odborné stanovisko k posúdeniu vhodnosti nejakého zámeru vzhľadom na ochranu zdrojov vody? Alebo potrebujete navrhnúť, či optimalizovať existujúce ochranné pásma Vášho zdroja? Pomôžeme Vám!


V rámci riešenia problematiky ochranných pásiem zdrojov podzemnej vody zabezpečíme:

  • Spracovanie hydrogeologického posudku s návrhom ochranných pásiem vodárenských zdrojov podľa Vyhl. MŽP SR č. 29/2005
  • Spracovanie hydrogeologického posudku s cieľom prehodnotenia existujúcich ochranných pásiem vodárenských zdrojov
  • Návrh ochranných pásiem zdrojov minerálnych vôd
  • Spracovanie hydrogeologického posudku o posúdení vplyvov v rámci ochranných pásiem zdrojov vôd

 

Novinka:
Máte špecifický problém - potrebujete skutočne odborné stanovisko k posúdeniu nároku na majetkovú ujmu v súvislosti s ochrannými pásmami zdroja vody? Máte šťastie: Napriek tomu, že ide o pomerne novodobý fenomén, ktorý sa prvý krát objavil v našej legislatíve v roku 2004 a v prípade minerálnych vôd v roku 2005, disponujeme jedinečnými skúsenosťami aj v tejto oblasti:

Ponúkame Spracovanie hydrogeologického posudku s posúdením nároku na majetkovú ujmu v súvislosti s obmedzením v rámci ochranných pásiem zdrojov podzemnej vody.
 Keďže ide o skutočne špecifickú problematiku, pri riešení úloh presadzujeme multidisciplinárny prístup - odborným garantom je riešiteľský tím, kde okrem hydrogeológov do hodnotenia vstupujú renomovaní odborníci z oblasti hydrogeochémie, ekológie, poľnohospodárstva, vodárenstva, lesníctva, ale aj zástupcovia z oblasti ekonómie, či práva. Preto máme veľký predpoklad na úspešnú obranu, či cielený útok!
Zároveň ponúkame riešenie pre prevádzkovateľov zdrojov vody - flexibilné zloženie nášho riešiteľského tímu umožňuje komplexne riešiť problematiku navrhovania nových ochranných pásiem Vašich zdrojov vody, či ich prehodnocovanie v zmysle Vyhl. MŽP SR č.29/2005 s cieľom minimalizovať riziko vzniku majetkovej ujmy za obmedzenie využívania majetku vo Vašich ochranných pásmach. Preto sme jedineční!

O nás

Spoločnosť vodaMAX, s.r.o.

profiluje svoje služby na komplexné pokrytie problematiky vyhľadávania a ochrany zdrojov pitných a minerálnych vôd. Sme pripravení splniť špecifické požiadavky každého nášho klienta.

Čítaj viac

O vode...

VODA - podstata existencie tejto planéty.

Pre nás tak samozrejmá, každodenná a bežná.

Jej prítomnosť zväčša vôbec nevnímame.

Neuvedomujeme si jej jedinečnosť a NENAHRADITEĽNOSŤ. 

Až kým nám neukáže svoju silu - bezmocnosť jej nedostatku, či presilu jej nadbytku...

Nedovoľme, aby nám bola zlým pánom, ale dobrým sluhom -postarajme sa o ňu a - VODA sa nám odvďačí! 

Bez nej to totiž nedokážeme. My to vieme!

Hracie automaty sú súčasťou každého kasína a dodnes patria medzi najobľúbenejšie kasínové hry.

V dnešnej dobe sú internetové kasína veľmi obľúbené. Stačí si sadnúť doma za svoj počítač, pripojiť sa na internet a užiť si veľa zábavy zo svojej obľúbenej hry.

ponúkajú najvyššie jackpoty zo všetkých online casino hier. Existujú progresívne jackpoty, kde sa nazbieravajú stávky z mnohých rôznych automatov, kde aj vy môžete vyhrať obrovské sumy. Online výherné automaty majú oveľa vyššiu návratnosť stávok - až 97%, zatiaľ čo v skutočných automatov v kamenných herňách je to len cca 80%.